سجاد نوروزی هستم!

به وب سایت رسمی من خوش آمدید!

در این وب سایت گوشه ای از دلنوشته هایم را منتشر می کنم. هرچند هدف و انگیزه اصلی ام، ایجاد بستری در دسترس و کارا برای منعکس کردن بخشی از تجربیاتم در خصوص رسیدن به مدارج علمی معتبر ضمن طرح ریزی و ایجاد یک کسب و کار است.

متاسفانه در کسوت استادی دانشگاه، روزانه شاهد شکایت این روزهای جوانان تحصیل کرده و نابغه ای هستم که که پیدا کردن شغلی درخور و مناسب که علاوه بر رضاتمندی روحی و روانی، نیازهای مالی و معیشیتی آنها را نیز تأمین کند بخشی از دغدغه مهم زندگیشان شده است!

در مطالبم به این می پردازم که آیا تحقق این وعده ها امکان پذیر است یا خیر؟ آیا برای رسیدن به یک استطاعت مالی خوب و آبرومند، تحصیلات دانشگاهی کافیست و یا اصلا نیاز هست یا نه؟ آیا روش و یا رهیافتی برای حل مسئله تحصیل کرده هایی که از نظر شغلی رضایت کافی ندارند وجود دارد؟ آیا با روشهای مرسوم می توان به درخواست های روحی و روانی و معیشتی خودمان برسیم؟

امروزه خیلی از دانشجویان و تحصیلکرده ها معتقدند که درس خواندن کاری بیهوده و وقت تلف کن است! و مخصوصا در این روزهای ملتهب و پرتورم، به نظر می رسد علم یک رقیب از پیش باخته ی جدال علم و ثروت باشد! در خصوص درستی یا نادرستی این جملات مفصل صحبت خواهیم کرد. خوشحال خواهم شد نظرات خود را در بخش دیدگاه این پست منعکس کنید.

با من همراه باشید…

2 دیدگاه برای “سجاد نوروزی هستم!”

  1. با سلام

    سجاد عزیز و استاد جان
    بسی لذت میبرم از این همه انرژی و انگیزه…
    از اینکه افتخار مصاحبت و دوستی با چنین شخصیت وارسته ای نصیب من گردیده به خود میبالم
    راهت پر رهرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *